خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی ماشین لباسشویی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی قابل انجام می باشد. ماشین لباسشویی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر ماشین لباسشویی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات ماشین لباسشویی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی سطلی

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی حایر

قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

ماشین لباسشویی یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی است که در صورت خرابی قطعات آن می بایست قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR آن با قطعه جدید جایگزین شود. ماشین های لباسشویی بدلیل پیچیدگی بخصوص در نسخه های مدرن آن در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی اتوماتیک نیاز به یک فرد ماهر در این زمینه دارد و قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR تنها در صورت صلاحدید کارشناس می بایست تعویض یا حتی تعمیر شود. از این رو می بایست در استفاده از ماشین لباسشویی و قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR نهایت دقت را داشته باشیم تا با خرابی های آن ها روبرو نشویم.

قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR در هر مدل از دستگاه کاملاً متفاوت هستند و می بایست قطعه درست با کیفیت و اصل در صورت خرابی جایگزین شود. گاهاً ممکن است تعمیر قطعات ماشین لباسشویی دشوار یا حتی ممکن نباشد و تعمیرکار آن را با رضایت مشتری تعویض کند. در این صورت بسیار مهم است که قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR با کیفیت و اصل باشد و تعمیرکاران یا سرویس کاران قطعات را از هر فروشگاهی تهیه نکنند. زیرا قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR پس از تعویض می بایست مدت عمر طولانی داشته باشد و مجدد در زمان کم دچار خرابی نشوند.

تعویض قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

تعویض قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR می بایست حتماً توسط یک کارشناس یا سرویس کار انجام شود. زیرا در صورتی که تعویض قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR توسط یک فرد نا آشنا و بدون تخصص و تجربه انجام شود، قطعه حین تعویض دچار خرابی شود یا حتی باعث خرابی های بیشتر در قطعات دیگر لباسشویی شود. به همین جهت هر زمان نیاز به تعویض قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR داشتید با تعمیرکاران متخصص در این زمینه تماس بگیرید و حتماً در صورت صلاحدید تعمیر کار آن را تعویض کنید. زیرا ممکن است قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR قابل تعمیر توسط تعمیرکار باشد و نیازی به تهیه و تعویض و هزینه اضاقی نباشد.

انواع قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

ماشین های لباسشویی انواع مختلفی دارند و باید در تهیه قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR به نوع و مدل آن دقت کرد. در تعویض و تعمیر لباسشویی درب از بالا می بایست قطعاتی که مربوط به همان مدل از دستگاه است حتماً تهیه شود و قطعات مدل های دیگری از ماشین های لباسشویی تهیه و تعویض نشود. در ماشین های لباسشویی قطعات بسیار متنوعی نظیر کلیدها،  لامپ ها، میکروسوئیچ، شیر های برقی، هیدروستات، ترموستات، پمپ آب،تایمر، موتور و بسیاری دیگر وجود دارد که در تهیه قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR می بایست به نوع و مدل های آن، اصل بودن، کیفیت بالا و هزینه های آن ها دقت شود.

بصورت دقیق تر اگر بخواهیم برخی از ریز قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR را نام ببریم، به این شکل است که: کیت برد الکترونیک، شلنگ خروجی، تاخو، المنت، شیربرقی، شلنگ خرطومی، کمک‌ فنر، دستگیره درب، همزن، رابط شلنگ ورودی ،پمپ تخلیه، میکروسوییچ، تسمه، موتور، گیربکس فلکه کوچک، تایمر، پروانه خنک‌ کن، کوپل، لاستیک دور درب، شفت گیربکس، موتورخشک‌ کن، پروانه، کفی شش سوراخ، کاسه نمد، پرزگیر، اهرم، سبد خشک‌ کن، سوپاپ تخلیه سیفون، فنر سوپاپ تخلیه و بسیاری دیگر که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

برخی قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

در ماشین های لباسشویی قطعات بسیار زیادی استفاده شده است که هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند و تنها در صورتی که تمام قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR در کنار هم بدرستی عمل کنند، فرایند شستشوی لباسش ها صحیح انجام می شود.

نقش موتور در قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

همانطور که می دانید موتور از اصلی ترین قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR به شمار می رود. به این شکل که نمی توان سلامت آن را کم اهمیت جلوه داد. اگر موتور ماشین لباسشویی کار نکند، علناً هیچ شستشویی در کار نخواهد بود و دستگاه شما دیگر کارایی نخواهد داشت. در تهیه موتور ماشین لباسشویی می بایست بسیار بیشتر از هر قطعه دیگری دقت کرد.

نقش تایمر در قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

تایمر مغز ماشین لباسشویی می باشد. به این شکل که تمام برنامه ریزی ها را می بایست این قطعه انجام دهد. این قطعه از دو بخش موتور و اتصالات آن تشکیل شده است که در اکثر قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR به شکل می باشند.

نقش پمپ آب و پمپ تخلیه در قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

همانطور که مشخص است پمپ آب وظیفه کشش آب به درون محفظه را دارد. پمپ تخلیه آب نیز آب وارد شده را به خارج از ماشین لباسشویی هدایت می کند. این دو قطعه از قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR بسیار عملکرد مهمی دارند و در صورتی خرابی نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.

نقش ترموستات در قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

ترموستات در ابتدا برق را از خود عبور می دهد تا در صورت عدم وجود هر مشکلی نظیر ولتاژ های بالا یا پایین از صحت آن مطمئن شود. بهتر است پیش از تعویض ترموستات ماشین لباسشویی یک تعمیرکار آن را بخوبی بررسی کند و در صورت نیاز قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهد.

نقش المنت در قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

المنت دقیقاً پس از ترموستات قرار داد و وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد. این قطعه ممکن است بدلایلی خراب شود که در صورت عدم پاکیزگی کافی لباس ها می توان این قطعه را یک عامل در نظر گرفت و قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR خود را مورد بررسی قرار دهید.

نقش تسمه در قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR

انتقال نیروی موتور از پولی کوچک به پولی بزرگ و جرکت آن ها بر عهده تسمه ها می باشد. تسمه ها در قطعات لباسشویی کلویناتور KELVINATOR ممکن است بیشتر از قطعات دیگر خراب شوند. موردی که می بایست در نظر داشته باشید، شاید به نظر آسان آید اما پس از تهیه تسمه با اندازه مناسب دستگاه خود، می بایست توسط یک کارشناس یا سرویس کار تعویض شود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

ماشین لباسشویی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. ماشین لباسشویی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر ماشین لباسشویی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات ماشین لباسشویی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه مالشین لباسشویی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات ماشین لباسشویی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه ماشین لباسشویی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست