خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی ماشین لباسشویی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی قابل انجام می باشد. ماشین لباسشویی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر ماشین لباسشویی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات ماشین لباسشویی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی سطلی

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی حایر

قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

ماشین لباسشویی یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی است که در صورت خرابی قطعات آن می بایست قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI آن با قطعه جدید جایگزین شود. ماشین های لباسشویی بدلیل پیچیدگی بخصوص در نسخه های مدرن آن در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی اتوماتیک نیاز به یک فرد ماهر در این زمینه دارد و قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI تنها در صورت صلاحدید کارشناس می بایست تعویض یا حتی تعمیر شود. از این رو می بایست در استفاده از ماشین لباسشویی و قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI نهایت دقت را داشته باشیم تا با خرابی های آن ها روبرو نشویم.

قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI در هر مدل از دستگاه کاملاً متفاوت هستند و می بایست قطعه درست با کیفیت و اصل در صورت خرابی جایگزین شود. گاهاً ممکن است تعمیر قطعات ماشین لباسشویی دشوار یا حتی ممکن نباشد و تعمیرکار آن را با رضایت مشتری تعویض کند. در این صورت بسیار مهم است که قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI با کیفیت و اصل باشد و تعمیرکاران یا سرویس کاران قطعات را از هر فروشگاهی تهیه نکنند. زیرا قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI پس از تعویض می بایست مدت عمر طولانی داشته باشد و مجدد در زمان کم دچار خرابی نشوند.

تعویض قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

تعویض قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI می بایست حتماً توسط یک کارشناس یا سرویس کار انجام شود. زیرا در صورتی که تعویض قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI توسط یک فرد نا آشنا و بدون تخصص و تجربه انجام شود، قطعه حین تعویض دچار خرابی شود یا حتی باعث خرابی های بیشتر در قطعات دیگر لباسشویی شود. به همین جهت هر زمان نیاز به تعویض قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI داشتید با تعمیرکاران متخصص در این زمینه تماس بگیرید و حتماً در صورت صلاحدید تعمیر کار آن را تعویض کنید. زیرا ممکن است قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI قابل تعمیر توسط تعمیرکار باشد و نیازی به تهیه و تعویض و هزینه اضاقی نباشد.

انواع قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

ماشین های لباسشویی انواع مختلفی دارند و باید در تهیه قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI به نوع و مدل آن دقت کرد. در تعویض و تعمیر لباسشویی درب از بالا می بایست قطعاتی که مربوط به همان مدل از دستگاه است حتماً تهیه شود و قطعات مدل های دیگری از ماشین های لباسشویی تهیه و تعویض نشود. در ماشین های لباسشویی قطعات بسیار متنوعی نظیر کلیدها،  لامپ ها، میکروسوئیچ، شیر های برقی، هیدروستات، ترموستات، پمپ آب،تایمر، موتور و بسیاری دیگر وجود دارد که در تهیه قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI می بایست به نوع و مدل های آن، اصل بودن، کیفیت بالا و هزینه های آن ها دقت شود.

بصورت دقیق تر اگر بخواهیم برخی از ریز قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI را نام ببریم، به این شکل است که: کیت برد الکترونیک، شلنگ خروجی، تاخو، المنت، شیربرقی، شلنگ خرطومی، کمک‌ فنر، دستگیره درب، همزن، رابط شلنگ ورودی ،پمپ تخلیه، میکروسوییچ، تسمه، موتور، گیربکس فلکه کوچک، تایمر، پروانه خنک‌ کن، کوپل، لاستیک دور درب، شفت گیربکس، موتورخشک‌ کن، پروانه، کفی شش سوراخ، کاسه نمد، پرزگیر، اهرم، سبد خشک‌ کن، سوپاپ تخلیه سیفون، فنر سوپاپ تخلیه و بسیاری دیگر که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

برخی قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

در ماشین های لباسشویی قطعات بسیار زیادی استفاده شده است که هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند و تنها در صورتی که تمام قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI در کنار هم بدرستی عمل کنند، فرایند شستشوی لباسش ها صحیح انجام می شود.

نقش موتور در قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

همانطور که می دانید موتور از اصلی ترین قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI به شمار می رود. به این شکل که نمی توان سلامت آن را کم اهمیت جلوه داد. اگر موتور ماشین لباسشویی کار نکند، علناً هیچ شستشویی در کار نخواهد بود و دستگاه شما دیگر کارایی نخواهد داشت. در تهیه موتور ماشین لباسشویی می بایست بسیار بیشتر از هر قطعه دیگری دقت کرد.

نقش تایمر در قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

تایمر مغز ماشین لباسشویی می باشد. به این شکل که تمام برنامه ریزی ها را می بایست این قطعه انجام دهد. این قطعه از دو بخش موتور و اتصالات آن تشکیل شده است که در اکثر قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI به شکل می باشند.

نقش پمپ آب و پمپ تخلیه در قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

همانطور که مشخص است پمپ آب وظیفه کشش آب به درون محفظه را دارد. پمپ تخلیه آب نیز آب وارد شده را به خارج از ماشین لباسشویی هدایت می کند. این دو قطعه از قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI بسیار عملکرد مهمی دارند و در صورتی خرابی نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.

نقش ترموستات در قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

ترموستات در ابتدا برق را از خود عبور می دهد تا در صورت عدم وجود هر مشکلی نظیر ولتاژ های بالا یا پایین از صحت آن مطمئن شود. بهتر است پیش از تعویض ترموستات ماشین لباسشویی یک تعمیرکار آن را بخوبی بررسی کند و در صورت نیاز قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهد.

نقش المنت در قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

المنت دقیقاً پس از ترموستات قرار داد و وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد. این قطعه ممکن است بدلایلی خراب شود که در صورت عدم پاکیزگی کافی لباس ها می توان این قطعه را یک عامل در نظر گرفت و قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI خود را مورد بررسی قرار دهید.

نقش تسمه در قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI

انتقال نیروی موتور از پولی کوچک به پولی بزرگ و جرکت آن ها بر عهده تسمه ها می باشد. تسمه ها در قطعات لباسشویی هیتاچی HITACHI ممکن است بیشتر از قطعات دیگر خراب شوند. موردی که می بایست در نظر داشته باشید، شاید به نظر آسان آید اما پس از تهیه تسمه با اندازه مناسب دستگاه خود، می بایست توسط یک کارشناس یا سرویس کار تعویض شود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

ماشین لباسشویی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. ماشین لباسشویی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر ماشین لباسشویی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات ماشین لباسشویی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه مالشین لباسشویی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات ماشین لباسشویی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه ماشین لباسشویی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست