خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی ماشین لباسشویی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی قابل انجام می باشد. ماشین لباسشویی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر ماشین لباسشویی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات ماشین لباسشویی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی سطلی

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی حایر

قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

ماشین لباسشویی یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی است که در صورت خرابی قطعات آن می بایست قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA آن با قطعه جدید جایگزین شود. ماشین های لباسشویی بدلیل پیچیدگی بخصوص در نسخه های مدرن آن در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی اتوماتیک نیاز به یک فرد ماهر در این زمینه دارد و قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA تنها در صورت صلاحدید کارشناس می بایست تعویض یا حتی تعمیر شود. از این رو می بایست در استفاده از ماشین لباسشویی و قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA نهایت دقت را داشته باشیم تا با خرابی های آن ها روبرو نشویم.

قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA در هر مدل از دستگاه کاملاً متفاوت هستند و می بایست قطعه درست با کیفیت و اصل در صورت خرابی جایگزین شود. گاهاً ممکن است تعمیر قطعات ماشین لباسشویی دشوار یا حتی ممکن نباشد و تعمیرکار آن را با رضایت مشتری تعویض کند. در این صورت بسیار مهم است که قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA با کیفیت و اصل باشد و تعمیرکاران یا سرویس کاران قطعات را از هر فروشگاهی تهیه نکنند. زیرا قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA پس از تعویض می بایست مدت عمر طولانی داشته باشد و مجدد در زمان کم دچار خرابی نشوند.

تعویض قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

تعویض قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA می بایست حتماً توسط یک کارشناس یا سرویس کار انجام شود. زیرا در صورتی که تعویض قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA توسط یک فرد نا آشنا و بدون تخصص و تجربه انجام شود، قطعه حین تعویض دچار خرابی شود یا حتی باعث خرابی های بیشتر در قطعات دیگر لباسشویی شود. به همین جهت هر زمان نیاز به تعویض قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA داشتید با تعمیرکاران متخصص در این زمینه تماس بگیرید و حتماً در صورت صلاحدید تعمیر کار آن را تعویض کنید. زیرا ممکن است قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA قابل تعمیر توسط تعمیرکار باشد و نیازی به تهیه و تعویض و هزینه اضاقی نباشد.

انواع قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

ماشین های لباسشویی انواع مختلفی دارند و باید در تهیه قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA به نوع و مدل آن دقت کرد. در تعویض و تعمیر لباسشویی درب از بالا می بایست قطعاتی که مربوط به همان مدل از دستگاه است حتماً تهیه شود و قطعات مدل های دیگری از ماشین های لباسشویی تهیه و تعویض نشود. در ماشین های لباسشویی قطعات بسیار متنوعی نظیر کلیدها،  لامپ ها، میکروسوئیچ، شیر های برقی، هیدروستات، ترموستات، پمپ آب،تایمر، موتور و بسیاری دیگر وجود دارد که در تهیه قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA می بایست به نوع و مدل های آن، اصل بودن، کیفیت بالا و هزینه های آن ها دقت شود.

بصورت دقیق تر اگر بخواهیم برخی از ریز قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA را نام ببریم، به این شکل است که: کیت برد الکترونیک، شلنگ خروجی، تاخو، المنت، شیربرقی، شلنگ خرطومی، کمک‌ فنر، دستگیره درب، همزن، رابط شلنگ ورودی ،پمپ تخلیه، میکروسوییچ، تسمه، موتور، گیربکس فلکه کوچک، تایمر، پروانه خنک‌ کن، کوپل، لاستیک دور درب، شفت گیربکس، موتورخشک‌ کن، پروانه، کفی شش سوراخ، کاسه نمد، پرزگیر، اهرم، سبد خشک‌ کن، سوپاپ تخلیه سیفون، فنر سوپاپ تخلیه و بسیاری دیگر که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

برخی قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

در ماشین های لباسشویی قطعات بسیار زیادی استفاده شده است که هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند و تنها در صورتی که تمام قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA در کنار هم بدرستی عمل کنند، فرایند شستشوی لباسش ها صحیح انجام می شود.

نقش موتور در قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

همانطور که می دانید موتور از اصلی ترین قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA به شمار می رود. به این شکل که نمی توان سلامت آن را کم اهمیت جلوه داد. اگر موتور ماشین لباسشویی کار نکند، علناً هیچ شستشویی در کار نخواهد بود و دستگاه شما دیگر کارایی نخواهد داشت. در تهیه موتور ماشین لباسشویی می بایست بسیار بیشتر از هر قطعه دیگری دقت کرد.

نقش تایمر در قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

تایمر مغز ماشین لباسشویی می باشد. به این شکل که تمام برنامه ریزی ها را می بایست این قطعه انجام دهد. این قطعه از دو بخش موتور و اتصالات آن تشکیل شده است که در اکثر قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA به شکل می باشند.

نقش پمپ آب و پمپ تخلیه در قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

همانطور که مشخص است پمپ آب وظیفه کشش آب به درون محفظه را دارد. پمپ تخلیه آب نیز آب وارد شده را به خارج از ماشین لباسشویی هدایت می کند. این دو قطعه از قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA بسیار عملکرد مهمی دارند و در صورتی خرابی نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.

نقش ترموستات در قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

ترموستات در ابتدا برق را از خود عبور می دهد تا در صورت عدم وجود هر مشکلی نظیر ولتاژ های بالا یا پایین از صحت آن مطمئن شود. بهتر است پیش از تعویض ترموستات ماشین لباسشویی یک تعمیرکار آن را بخوبی بررسی کند و در صورت نیاز قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهد.

نقش المنت در قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

المنت دقیقاً پس از ترموستات قرار داد و وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد. این قطعه ممکن است بدلایلی خراب شود که در صورت عدم پاکیزگی کافی لباس ها می توان این قطعه را یک عامل در نظر گرفت و قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA خود را مورد بررسی قرار دهید.

نقش تسمه در قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA

انتقال نیروی موتور از پولی کوچک به پولی بزرگ و جرکت آن ها بر عهده تسمه ها می باشد. تسمه ها در قطعات لباسشویی اکسپریا XPERIA ممکن است بیشتر از قطعات دیگر خراب شوند. موردی که می بایست در نظر داشته باشید، شاید به نظر آسان آید اما پس از تهیه تسمه با اندازه مناسب دستگاه خود، می بایست توسط یک کارشناس یا سرویس کار تعویض شود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

ماشین لباسشویی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. ماشین لباسشویی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر ماشین لباسشویی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات ماشین لباسشویی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه مالشین لباسشویی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات ماشین لباسشویی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه ماشین لباسشویی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست