خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین لباسشویی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی ماشین لباسشویی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی قابل انجام می باشد. ماشین لباسشویی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر ماشین لباسشویی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات ماشین لباسشویی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی سطلی

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی حایر

تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC یکی از امور تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی می باشد. از زمانی که ماشین لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC وارد بازار شده است، بسیاری از مردم تمایل استفاده از ماشین لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC را داشته اند و هر روز به خریداران این دستگاه افزوده می شود. نحوه استفاده، جابجایی آن، مواد شستشو، نوع لباسش ها و موارد مرتبط دیگر در استفاده از لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC باعث شده است تا گاهاً این دستگاه ها دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC نیاز باشد.

ماشین لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC بدلیل استفاده بسیار آسانی که دارد نام خودکار را یدک می کشد. در ماشین لباسشویی درب از بالا به این شکل بوده است که می بایست لباس ها بعضاً در سطل های دیگر جابجا شوند. اما در این لباسشویی ها تنها کافیست لباس ها در درون ماشین قرار گیرند و پس ار پر کردن مخزن مواد شوینده با توجه به برنامه هایی که لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC دارد انتخاب کنید و پس از شستشوی کامل و خشک کردن آن را از درون لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC خارج کنید. فراید شستشو تا خشک کردن بصورت خودکار توسط ماشین لباسشویی انجام می شود.

عملکرد لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

زمانی که لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC شروع به کار می کند، آب بصورت خودکار وارد مخزن لباسشویی می شود. این روند تا زمانی ادامه دارد که میزان ورود آب توسط لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC مشخص شده باشد و به آن سطح از ورود آب رسیده باشد. این مقدار آب پیش از ورود به مخزن با مواد شوینده ترکیب می شود. در برخی دستگاه ها ممکن است مخزن لباس ها توسط موتور به جهت این که آب در تمام لباس ها نفوذ کند کمی تکان داده شود تا لباس ها جابجا شوند.

در حین شستشو در ماشین لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC یکبار دستگاه آب کثیف را تخلیه کرده و مجدد آب تازه وارد مخزن می کند و لباس ها را شستشو می دهد و در نهایت مجدد آن را تخلیه می کند و با توجه به برنامه ای که به آن داده شده است عملیات خشک کردن توسط لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC آغاز و انجام می شود.

عیب یابی لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC یکی از تخصصی ترین تعمیرات لوازم خانگی می باشد. بدلیل حساسیت بالا در سیستم این دستگاه پیشنهاد می شود حتماً عیب یابی و تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC را به سرویس کاران متخصص در این زمینه بسپرید. مواردی که می بایست در ماشین لباسشویی خودکار مورد بررسی قرارگیرند عمدتاً برقی هستند و لوازم بسیار مهمی همانند برد و قطعات متصل به آن نیز می بایست بررسی و عیب یابی شوند تا در صورت نیاز تعمیر یا جایگزین قطعات صورت گیرد.

اتصالی برقی در تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

گاهاً ممکن است بدنه ماشین لباسشویی برق داشته باشد و نتوان پس از روشن کردن آن استفاده ای کرد زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد. در این حالت کارشناس یا سرویس کار می بایست در تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC ابتدا آن را از برق خارج نموده و تمام موارد برقی را از کابل برق متصل شده به دستگاه شروع کرده و تا خازن، موتور، پمپ، ترموستات و دیگر قطعات را از نظر برقی و اتصالی و اتصال به بدنه مورد بررسی قرار دهد. در مراحل بعدی تعمیر کار اگر به نتیجه نرسد یک به یک قطعات را جدا کرده و برق متصل شده به ماشین لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC را بررسی می کند تا قطعه خراب شده را شناسایی و تعمیر یا جایگزین کند.

قطع برق محل با روشن شدن لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

یکی از مشکلات شایع در هر دستگاهی این است که زمانی که روشن می شود فیوز می پرد و برق آن محل قطع می شود. در صورتی که پیشتر تعمیری در دستگاه لباسشویی یا حتی سیم کشی برق انجام داده اید، می بایست آن را با تعمیرکار در میان بگذارید. در غیر اینصورت تعمیر کار می بایست در تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC یک به یک مصرف کننده را بررسی کند تا مشکل را بیابد.

اتصال بدنه لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

عموماً دستگاه هایی که مجهز به سیم ارت هستند دچار این مشکل می شوند. در صورتی که این سیم ارت جدا شود و مشکل رفع شود، قطعاً مشکل شناسایی شده و تعمیر کار می بایست این مورد را در تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC بررسی و رفع نماید. دقت داشته باشید که در صورتی که این مشکل رفع نشده باشد از دستگاه استفاده نکنید.

مشکل روشن نشدن لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

ابتدایی ترین مشکلی که می تواند برای دستگاه پیش آید روشن نشدن آن است که در تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC باید به آن توجه کرد. از مهم ترین روش های عیب یابی آن است که ابتدا پریز برق بررسی شود و پس از آن از کابل و برد لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC میزان برق وارد شده مشخص شود تا از هر کجا به بعد که برق منتقل نمی شود توسط سرویس کار تعمیر شود.

خرابی کلید لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

از جمله مشکلاتی که در استفاده نادرست یا یک دستگاه بی کیفیت ممکن است رخ دهد عدم عملکرد کلید ها یا دکمه های ماشین لباسشویی است. رفع این مشکل با بررسی عملکرد آن طبق نقشه کلید ها قابل بررسی بوده و می بایست تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC صورت گیرد.

مشکل آبگیری لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

در تعمیر لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC بعضاً ممکن است آبگیری در این دستگاه ها که یکی از مهم ترین عملیاتی است که می بایست انجام شود دچار مشکل شده باشد. این مشکلات می تواند به این شکل باشد که آب وارد مخزن نشود یا آبگیری انجام نشود. در مورد اول می بایست پمپ مورد بررسی قرار گیرد. در حالت دیگر ممکن است مدار ماشین لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC خراب شده باشد یا اشتباه باشد یا قطعاتی مثل هیدرواستات یا شیلنگ هوای آن، توپی تایمر، بویین تایمر، شیر برقی، سیم های رابط و موارد دیگر خراب شده باشند.

نحوه دسترسی به کدهای خطا در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک آمریکا – GE Washer Error Code

توسط تیم تخصصی شرکت ثامن سرویس آریا

ماشین لباسشویی های جنرال الکتریک (GE) هنگام شناسایی سوء عملکرد توسط مدارهای روی صفحه دستگاه ، کدهای خطا تولید می کنند. این کدهای خطا می توانند برای عیب یابی عملکرد شستشو استفاده شوند و می توانند به تعیین اجزای خراب کمک کنند.

ماشین لباسشویی های GE 10 کد خطای آخر را که برای تشخیص خدمات استفاده می شوند ، ذخیره می کنند. با دسترسی به حالت آزمایشی دستگاه می توانید این کدها را بازیابی کنید. حالت تست با فشار دادن دنباله ای از دکمه ها روی صفحه کنترل ماشین لباسشویی آغاز می شود.

مرحله 1

دکمه “روشن” را بر روی ماشین لباسشویی GE خود فشار دهید. هر چرخه فعلی روی صفحه کنترل پاک خواهد شد. برای ادامه صفحه نمایش صفحه کنترل باید خالی باشد.

 

گام 2

سیم برق را حداقل برای 30 ثانیه از برق بکشید.

مرحله 3

سیم برق را دوباره به ماشین لباسشویی GE متصل کنید. ظرف 30 ثانیه پس از بازیابی برق به ماشین لباسشویی ، دکمه “سیگنال” را فشار دهید ، دکمه “تأخیر شروع” را فشار دهید ، دکمه “سیگنال” را فشار دهید ، دوباره دکمه “تأخیر شروع” را فشار دهید. درب ماشین لباسشویی قفل می شود و صفحه کنترل هنگامی که با موفقیت وارد حالت آزمایشی شود “t01” را نمایش می دهد.

مرحله 4

برای پیشبرد به “t02” “تأخیر شروع” را فشار دهید. صفحه کنترل جدیدترین کد خطا را نمایش می دهد. “شروع / مکث” را فشار دهید تا از کدهای خطای قبلی استفاده کنید. “E00” که در صفحه کنترل نمایش داده می شود ، به این معنی است که هیچ کد خطای ذخیره شده ای وجود ندارد.

مرحله 5

برای پاک کردن کدهای خطای ذخیره شده ، “شروع / مکث” را فشار داده و نگه دارید.

مرحله 6

“Power” را فشار دهید تا به “t02” برگردید.

مرحله 7

“سیگنال” را فشار دهید ، “تأخیر شروع” را فشار دهید ، “سیگنال” را فشار دهید و “تاخیر شروع” را فشار دهید تا از حالت آزمایش ماشین لباسشویی GE خود خارج شوید.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

ماشین لباسشویی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. ماشین لباسشویی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر ماشین لباسشویی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات ماشین لباسشویی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه مالشین لباسشویی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات ماشین لباسشویی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه ماشین لباسشویی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست